'Tientallen doden bij treinramp Buenos Aires'
22-02-2012 17:40
0 reacties
BUENOS AIRES (ANP) - Zeker 40 mensen zijn woensdag gedood door een treinongeval in het centrum van de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires. Dat meldden functionarissen tegen de zender C5N. Er vielen zeker 550 gewonden.
Eerder spraken de autoriteiten van ,,verscheidene doden''. Veel mensen hebben botbreuken en andere ernstige verwondingen. Tientallen mensen zijn nog bekneld, aldus Daniel Russo van de hulpdiensten.
De trein reed tijdens het spitsuur in op het perron. Getuigen meldden dat de trein niet remde en zich in het oude en drukke kopstation Once boorde. De trein zou toen nog een snelheid van circa 26 kilometer per uur hebben gehad.
Moreno
De trein kwam uit Moreno, een voorstad ten westen van Buenos Aires, die met de trein ongeveer een uur reizen van Once ligt verwijderd.
Het station Once (Elf) is een van de drie belangrijkste stations van Buenos Aires en werd eind 1882 geopend. De naam is afgeleid van een opstand in de stad op 11 september 1852.
Attractieparken in trek met Hemelvaart
17-05Malaise op beurzen houdt aan 17-05Russell Brand: Ik hou nog steeds van Katy 17-05Wall Street opent licht hoger 17-05Den Bosch begint weer met 0-0 17-05Clemente alweer weg bij Gijon 17-05Flens en Barredo terug in Raboploeg 17-05Iran boos op Google 17-05'Wall Street begint vlak' 17-05Djokovic naar kwartfinales in Rome
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
13-05Vechtpartij op bruiloft Simon Keizer 13-05Topless activiste grijpt EK-beker 11-05Monique Smit volgt Joan Franka op Songfesival 10-05Dode Duitser plaatst adreswijziging: kerkhof 11-05Oorlogsfotograaf Horst Faas (79) overleden 14-05Oprichter Sea Shepherd blijft in hechtenis 14-05Dibi denkt GL groter te maken dan onder Sap4 12-05Drone doodt strijders al-Qaeda 12-05Wereldrecord surfen op hoogste golf gebroken 12-05Taipei beloont 'gouden' hondendrol




