
'Bobby Brown komt met onthullend boek'
22-02-2012 01:21
0 reacties
NEW YORK - Vier jaar geleden wilde Bobby Brown een allesonthullend boek over zijn leven met Whitney Houston uitbrengen. Het boek werd destijds niet uitgegeven, maar er gaan geruchten dat Bobby het wederom gaat proberen. Dat meldt website The Huffington Post dinsdag.
"In 2008 was er niet veel interesse voor een boek over Whitney", vertelt een uitgever. "Ze was destijds van de radar gevallen. Maar nu, na haar tragische dood, is dat veranderd en is het tijd voor een boek dat ons een gedetailleerd kijkje in Whitney's leven geeft."
Twijfel
Volgens enkele insiders zou Bobby nog twijfelen vanwege de impact die het boek zou kunnen hebben op zijn dochter, Bobbi Kristina. "Bobby houdt van zijn kinderen en hij zou alles doen om ze te beschermen", aldus Bobby's voormalige advocate Phaedra Parks.
Vrienden van Whitney zijn daar echter minder zeker van. "Dit is een man die de uitvaart van zijn ex-vrouw vroegtijdig verliet omdat hij niet blij was met zijn zitplaats en vervolgens gewoon gaat optreden. Hij deed dat niet uit respect voor Whitney of iets dergelijks. Er is maar éën reden: geld. Dezelfde reden waarom hij een onthullend boek wil uitgeven."
John Mayer heeft spijt van uitspraken
22-05Charlie Sheen's ex ontloopt celstraf 22-05Billy Bob: Angie en ik voor altijd vrienden 22-05Zedenzaak weer aan bod op rechtbank 22-05Bar Refaeli voert Maxim Hot 100-lijst aan 22-05Oranje oefent tegen Bayern München 22-05Strijd om finaleplaats songfestival barst los 22-05Strijd om finaleplaats songfestival barst los 22-05John Mayer heeft spijt van uitspraken 22-05Obama prijst Nederlandse inzet raketschild
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
16-05Ontsnapte stier veroorzaakt chaos in Almere 15-05Kort geding coffeeshop Maastricht op 5 juni 16-05Oefening brandweer draait uit op echte brand 15-05Naam Onafhankelijke Burger Partij mag blijven1 15-05'Amsterdamse beurs opent lager' 16-05Parijse naaktdanseressen in staking 15-05'Syriërs gedood voor ogen van VN-waarnemers' 15-05Rellen in Israël op stichtingsdag 15-05Aanleg Rijnlandroute begint in 2014 17-05Soldaat krijgt na halve eeuw alsnog medailleMeeste reacties
19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1 15-05Naam Onafhankelijke Burger Partij mag blijven1





