Ruiters van PPC de Lilliputters naar het indoor kampioenschap regio Gelderland/Flevoland
Door: C. Hop-Teunissen |
09-01-2012 09:31
0 reacties
Tijdens de laatste selectie wedstrijd springen van de kring zuid-west Veluwe in Nijkerk hebben verschillende combinaties van ppc de Lilliputters prijzen behaald en/of zich geplaatst voor het indoor kampioenschap Gelderland springen op 18 februari in Hulshorst.
Fabienne van der Pol reed haar eerste wedstrijd met Koralo Sb in de klasse E/B zij reden een foutloos parcours dat met 51 stijlpunten beoordeeld werd, hierdoor mochten zij een vijfde prijs in ontvangst nemen.
Lianne Kouwenberg startte met haar pony Indiana Jones in de klasse C/L zij reden een foutloze ronde en een snelle barrage wat goed was voor een derde plaats.
Ook Kim van der Broek verscheen met haar pony Miss Scarlet aan de start en na een snelle barrage behaalde zij een mooie tweede plaats, en een startbewijs voor het indoor kampioenschap Gelderland.
In de klasse C – B mochten Rowan Hop en zijn pony Djemma van 't Luykinkbosch en Leah Kroesbergen en haar pony Domino een startbewijs in ontvangst nemen voor het gelders kampioenschap.
In de klassen D/E – B waren de startbewijzen voor Daniek Kous met haar pony Ebony van de Zonnehoeve en Naomi Kroesbergen en haar pony Milan.
100 jaar christelijke lectuur in aangepaste leesvormen!
De CBB, Christelijke Bibliotheek voor Blinden en Slechtzienden, in Ermelo bestaat 100 jaar!...
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
18-02Seibo Werkgroep gaat weer collecteren 16-02Rommelmarkt Kootwijkerbroek 16-02Voorjaarscursus bij Delphindoorski 17-02Exposure Rejoice en All Rise geven ... 21-02jeugddienst over het thema "Wees ... 18-02Empower zet u in uw kracht 16-02Verkeersopvoeding begint bij Kinderopvang ... 22-02100 jaar christelijke lectuur in ... 20-02't Zuiderkoor huldigt jubilarissen 16-02hartverwarmend!!Meeste reacties
17-02Gemeente Putten herijkt het afvalbeleid2 17-0260 kilometer te hard binnen bebouwde ...1
Misbruik






