Deel satelliet komt neer in Kosmonautenstraat
24-12-2011 10:04
0 reacties
MOSKOU (ANP) - Een deel van een vrijdag neergestorte satelliet is op een toepasselijke plek terechtkomen. Het brokstuk raakte een huis in de Kosmonautenstraat in het district Ordinsk in het midden van Siberië, aldus het Russisch persbureau Interfax zaterdag.
Pavel Ivarovski, hoofdbestuurder van Ordinsk, zei dat de bewoners thuis waren toen de satelliet neerkwam. ,,De eigenaar hoorde een klap. Hij ging naar buiten om te kijken wat er aan de hand was en zag toen dat een bol met een diameter van circa 50 centimeter in het dak was geslagen.'' De bewoners bleven ongedeerd, maar er is wel schade aan het huis ontstaan.
De satelliet was aan boord van een onbemande Sojoezraket die kort na de lancering in het hoge noorden van Rusland neerstortte. Astronaut André Kuipers werd woensdag gelanceerd met een Sojoezraket, maar dat was een ander type.
'Euro-obligaties is voor langere termijn'
24-05'Euro-obligaties is voor langere termijn' 24-05Kelsey Grammer zet landgoed te koop 24-05NS vreest leegloop treinen door Lenteakkoord 24-05NS vreest leegloop treinen door Lenteakkoord 24-05Spelen 2020 in Tokio, Madrid of Istanbul 24-05Politie schiet op ambulance-bedreiger 24-05Floortje Engels naar Kampong 23-05Van den Brom blijft Vitesse trouw 23-05Vrouw valt bij ruzie van drie hoog van flat
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
17-05Yolanthe afgebrand op Twitter 18-05Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen 17-05Soldaat krijgt na halve eeuw alsnog medaille 20-05Tiener jarenlang opgesloten na politieblunder 18-05Drankrijder gepakt na achtervolging te fiets 18-05Verdachten internetfilmpje weer thuis 19-05Dief met hoofd bekneld tussen rolcontainers 20-05Justin Bieber vraagt fan mee als date 17-05Lichaam vermiste man gevonden 19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1Meeste reacties
22-05Zedenzaak weer aan bod op rechtbank2 23-05Samsom 'verklaart liefde' aan SP1 19-05Frankrijk: geen taboes bij informele EU-top1




