Informatieavond voor kinderen met dyslexie

16-01-2012 10:57
0 reacties

ELSPEET - Speciaal voor kinderen met dyslexie uit de bovenbouw basisonderwijs en brugklas voortgezet onderwijs wordt op vrijdagavond 20 januari aanstaande een informatieavond in Kulturhus Elspeet georganiseerd door vereniging Balans (afdeling Veluwe) en de Bibliotheek Noordwest Veluwe.
Kinderen die meer willen weten over dyslexie en willen kletsen met andere kinderen hoe dat nou eigenlijk is, zijn van harte uitgenodigd. Ze kunnen van elkaar horen welke oplossingen er zijn voor diverse dagelijkse dingen, tips delen en allerlei ICT hulpmiddelen uitproberen.

Voor ouders is een film over dyslexie en ICT hulpmiddelen te zien. Verder is er een informatiestand en, aan het eind van de avond, gelegenheid tot vragen stellen aan de medewerkers van Balans.

Balans (www.balansdigitaal.nl) is de landelijke vereniging voor ouders van kinderen leer- en/of gedragsstoornissen, waaronder dyslexie.

Toegangskaartjes zijn vooraf gratis op te halen bij de Bibliotheek in Elspeet. Let op: er is een maximum aantal deelnemers. Aanvang: 18.30 uur.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.