Beschonken Nijkerker bedreigde agent
14-02-2012 11:03
0 reacties
NIJKERK - Een 56-jarige automobilist uit Nijkerk is zondagmiddag 12 februari door de politie aangehouden nadat hij een stopteken negeerde en een agent meerdere malen bedreigde. Ook bleek de man onder invloed van alcohol.
De agenten zagen rond half vijf de Nijkerker een geslotenverklaring inrijden. De agenten wilde de man hierop attenderen maar hij negeerde het teken. Hierop ontstond er een achtervolging. De automobilist probeerde te voorkomen dat de agenten hem in konden halen door de gehele rijbaan in gebruik te nemen. Uiteindelijk stopte de man bij zijn woning in het buitengebied van Nijkerk. De agenten sommeerden de man uit zijn auto te komen maar daar gaf hij geen gehoor aan. De Nijkerker bedreigde de agenten met geweld waarop de politie pepperspray gebruikte. Nadat de man overmeesterd was werd hij overgebracht naar het politiebureau waar een controle op alcohol gehouden werd. Hij bleek met een promillage van 2.29 te hebben gereden. Door de politie wordt er een proces-verbaal opgemaakt tegen de man.
Laatste vrijdansavond van het seizoen
25-05Boeldag 25-05Blauwe Leeuwinnen pakken kampioenschap 25-05FocusArt blij met Puttense ondernemingen. 25-05Al 20 jaar aqua-robic lessen in het ... 25-05Woningen Schauwplein opgeleverd 24-05Fiets terug op Nulde 24-05Raads- en commissievergaderingen ... 24-05Informatie avond Putten in het groen 24-05Open dag Dutch Golf Putten
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 22-05Jannes Priem na 68 jaar terug op ...1 21-05Putten loopt massaal uit voor tweede ... 22-05Winkel van Sinkel weer open 19-05School Diermen honderd jaar 20-05Verantwoorde leaseauto 20-05Voor een moot gebakken vis naar Arjan 19-05Overleg over meer samenwerking in ... 20-05Van den Brink bij JAMES auto & serviceMeeste reacties








