Automobilist zonder rijbewijs onder invloed: auto kwijt

16-01-2012 10:19
0 reacties

PUTTEN - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag 15 januari een 22-jarige automobilist uit Putten aangehouden voor rijden onder invloed van alcohol. Ook bleek hij geen geldig rijbewijs te hebben. Zijn auto is in beslag genomen.

De man is rond 03:00 uur staande gehouden aan de Dorpsstraat in Putten. Hij viel op doordat hij op een eenrichtingsweg in de verkeerde richting reed. De agenten roken tijdens de controle een alcohollucht waarop de man is aangehouden. Op het politiebureau bleek hij een kleine hoeveelheid harddrugs bij zich te hebben. De drugs is in beslag genomen en wordt vernietigd. Bij de ademanalyse blies de automobilist ruim 1.3. Reden te meer om het rijbewijs van de automobilist in te vorderen maar tijdens controle bleek dat hij geen geldig rijbewijs had. De auto van de man is in beslag genomen. De politie maakt proces-verbaal op.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Meeste reacties

Agenda

Vandaag

16.00 - 24-uursactie Seibo WerkgroepPutten

Zaterdag 26 mei 2012

09.00 - Wandeltocht ' Rondje ...Putten09.00 - boeldag PuttenPutten20.00 - Pianoconcert MennorodePutten22.00 - 'Summer Jam' ...Putten

Woensdag 30 mei 2012

09.00 - Tentoonstelling ...Putten

Donderdag 31 mei 2012

09.00 - De NEES BotterracePutten19.00 - Ladies NightPutten

Vrijdag 01 juni 2012

17.00 - Lenteavond Fietstocht ...Putten18.00 - Nacht van SpakenburgPutten

Meer agenda-items >