
Miss Montreal en Coronas 30 april in Voorthuizen
23-01-2012 15:00
3 reacties
VOORTHUIZEN - Miss Montreal en feestband De Coronas zijn de grote publiekstrekkers in Voorthuizen tijdens het avondprogramma op Koninginnedag, maandag 30 april.
,,We wilden een grote naam op het podium en dat is met Miss Montreal zeker gelukt”, reageert secretaris William Gielen van de Oranjevereniging Voorthuizen. ,,Naast Miss Montreal zochten we naar een band of artiest die er een flink feestje van kon maken. De Coronas is zo’n band. Naast muzikanten zijn de bandleden volgens eigen zeggen ook komedianten. Zo staat er op Koninginnedag een telefooncel midden tussen het publiek. Mensen kunnen daar binnenlopen met een grappig verhaal of gewoon om een plaat aan te vragen. Op die manier probeert de band interactie met het publiek te creëren.”
Sanne Hans, beter bekend als Miss Montreal, scoorde in 2008 een hit met ‘Just a flirt’. Een jaar later verscheen haar debuutalbum ‘Miss Montreal’ en was ze te bewonderen op grote festivals als Lowlands, Parkpop, Beatstad en de Zwarte Cross. In het najaar van 2009 speelde ze in bijna dertig Nederlandse concertzalen en deed ze het voorprogramma van Coldplay in het Goffertpark voor 70.000 bezoekers. De Coronas presenteert zichzelf als een rock ’n rollband met soulzanger, jazzgiganten en vertolkers van smartlappen. ,,We zijn zes rasmuzikanten die altijd de juiste snaar weten te raken”, aldus de band.
Eerder maakte de Oranjevereniging al bekend dat Ralf Mackenbach, onder meer bekend van het Junior Eurovisiesongfestival, in de middag een show weggeeft. Verder treden tijdens Koninginnedag drie muziekkorpsen op: de Deltaband uit Vlissingen, Wilhelmus uit Sliedrecht en de Damiateband uit Haarlem.
Vanaf vandaag kunnen geïnteresseerden zich op de website van de Oranjevereniging inschrijven voor de talentenjacht ‘Voorthuizen heeft talent’. Voorthuizense kinderen van 6 tot 12 jaar kunnen zich aanmelden via www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl.
foeth op 23-01-2012 16:05
*** Deze reactie is verwijderd omdat deze in strijd is met de huisregels voor deze site. ***
MvdB te V. op 23-01-2012 16:53
Je weet niet eens wie het is, en toch commentaar hebben.. jammer foethje...
De laatste jaren ben jij aardig aan je trekken gekomen met artiesten als Frans Duijts en Wolter Kroes, nu dus weer eens tijd voor een goede pop artiest ipv smartlappen. Miss Montreal is live een uitstekende keuze!
De Corona's zijn verder een topact, al jaren het huis orkest van het Holland Heineken House op de Olympische Spelen, en ja, ze spelen ook smartlappen en overig Nederlandstalig, dus ook aan jou is gedacht....
*** Deze reactie is deels aangepast omdat deze in strijd is met de huisregels voor deze site.***
SDCP F9 kampioen
26-05Unieke prestatie van SDCPutten F1 26-05Lange afstand wandeling bij Staatsbosbeheer 25-05Laatste vrijdansavond van het seizoen 25-05Boeldag 25-05Blauwe Leeuwinnen pakken kampioenschap 25-05FocusArt blij met Puttense ondernemingen. 25-05Woningen Schauwplein opgeleverd 25-05Al 20 jaar aqua-robic lessen in het ... 24-05Fiets terug op Nulde
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 22-05Jannes Priem na 68 jaar terug op ...1 21-05Putten loopt massaal uit voor tweede ... 22-05Winkel van Sinkel weer open 19-05School Diermen honderd jaar 20-05Verantwoorde leaseauto 20-05Voor een moot gebakken vis naar Arjan 23-05Nu ook OV chipkaart oplaadpunt bij ... 20-05Van den Brink bij JAMES auto & serviceMeeste reacties








Misbruik




