
Omgeving rond Veluwe aan Zee na herontwikkeling en aankleding klaar voor gebruik
26 augustus 2025 om 16:00 AchtergrondPUTTEN Veluwe aan Zee is geopend. Al geeft Leisurelands aan dat men bezig blijft met het gebied verder te ontwikkelen. De afgelopen maanden is echter volgens hen veel tot stand gekomen, zoals twee nieuwe strandpaviljoens en een sfeervolle strandboulevard.
De wandelboulevard met zittribune ligt bij de surfstranden op Veluwe aan Zee Noord. De boulevard is een kilometer lang en verbindt alle stranden en parkeerplaatsen met elkaar. Bij de boulevard liggen pleintjes met voorzieningen zoals een veldje voor 3x3 basketbal. Aan het strand bij Telstar Surfschool is een skateramp aangelegd.
Om de bezoekers de weg te wijzen zijn nieuwe borden geplaatst. Ook is de website vernieuwd. Om Veluwe aan Zee te beschermen tegen geluid en zicht vanaf de snelweg is een tien kilometer lange ‘groene wand’ geplaatst voor inheemse planten met bessen en bloemen. Op deze wijze is ook, zo geeft Leisurelands aan, de biodiversiteit vergroot.
Na de zomer wordt begonnen met de aanleg van de parkway die alle zones van Veluwe aan Zee met elkaar verbindt. Ook worden plannen gemaakt voor de herinrichting van Sunset Bay en het aangrenzende festivalterrein.

















