
Zomerfotowedstrijd 2026: een verkoelend drankje
28 juli 2026 om 10:00 Dieren Zomerfotowedstrijd De PuttenaerPUTTEN Op warme zomerdagen is een frisse plas water geen overbodige luxe. De zeugen van boerderij De Roosendaal weten daar wel raad mee. Sabine van de Kamp zag hoe de dieren genoten van het water in de uitloop, waar drinken en afkoelen moeiteloos samengaan.
![]()
De zeugen genieten op boerderij “De Roosendaal” van extra water in de uitloop tijdens de warme dagen. Lekker om te drinken en heerlijk om in te gaan liggen om af te koelen. Wat een waterpret! - Sabine van de Kamp
Door het grote aantal mooie foto’s verschijnt een selectie in de papieren krant. Online en in de app zijn alle inzendingen de komende weken te bewonderen. Wie weet staat jouw foto straks tussen de mooiste zomerbeelden én maak je kans op een mooie prijs.
MEEDOEN
Een professionele camera is niet nodig; met een smartphone kun je al prachtige foto’s maken. Een bijzondere plek, een origineel moment en een goed oog voor detail kunnen het verschil maken. Foto’s met mensen of dieren spreken vaak extra aan, maar ook sfeervolle natuurbeelden maken kans.
Liggende en vierkante foto’s hebben een lichte voorkeur, maar alle formaten zijn welkom.
Tip: fotografeer met de zon in de rug voor het mooiste resultaat.
PRIJZEN
De volgende prijzen vallen te winnen. De eerste prijs is een 5-gangen diner inclusief een glaasje bubbels voor twee personen ter waarde van 200 euro bij Kasteel De Vanenburg. De tweede prijs is een cadeaukaart ter waarde van 100 euro van Van Boeijen Schoenen. De derde prijs bestaat uit een cadeaukaart ter waarde van 50 euro bij Good4fun.
![]()
Zomerfotowedstrijd 2026 - Redactie














