
In beeld: Ruim 750 deelnemers op zonnige Putten Power Run
10 mei 2024 om 21:04 EvenementenPUTTEN Vrijdag was het Kerkplein de start en finishplaats voor het jaarlijkse Puttense hardloopevenement
Er vonden tijdens de twaalfde editie van de Putten Power Run wedstrijden plaats over vier afstanden. Een Kidsrun van 650 meter voor de jonge kinderen en 2500 meter voor de oudere kinderen. Vanaf 12 jaar of ouder werd er 5 kilometer of 10 kilometer hardgelopen. Bij de 5 km loop deden ook 21 teams mee aan de bedrijvenrun. Het parcours liep om- en door het centrum zodat de toeschouwers bij de langere afstanden de lopers meerdere keren voor konden zien komen. Het weer zat mee en de zon scheen flink.
Op de 10 km werd het parcoursrecord verbroken door Myron Spoor met een tijd van 32:53 min. Hij was vorig jaar ook al de winnaar op deze afstand. Alle uitslagen van de verschillende afstanden zijn hier te bekijken.
Bekijk hieronder een fotoreeks van het evenement gemaakt door persfotograaf Tim van Donkersgoed.























































