
Ruim 850 deelnemers bij wandeltocht voor Duchenne in Putten, opbrengst 16.500 euro
15 juni 2024 om 07:53 EvenementenPUTTEN De lange afstandswandelaars zijn zaterdagochtend vanaf 7.00 uur vertrokken bij de Oude Deel voor hun deelname aan de wandeltocht voor Duchenne Voor de elfde editie van het evenement hebben zaterdag ruim 850 deelnemers verschillende afstanden gewandeld door de straten van Putten en omgeving. Op social media waren de wandelaars vol lof over de gekozen routes door de organisatie.
De dag startte droog maar de lopers kregen over de dag diverse buitjes voor hun kiezen. Om 10.00 uur is de kinderroute van start gegaan. Dit jaar was het thema Jungle. Op diverse plekken in het parcours zijn stopplaatsen geweest waar een kleine opdracht uitgevoerd moest worden.
Al het opgehaalde geld komt ten goede aan Duchenne Heroes. Team MMKH heeft bekend gemaakt dat de opbrengst van de wandeltocht dit jaar 16.500 euro bedraagt: ‘De inzet van onze onvermoeibare vrijwilligers, het enthousiasme van de deelnemers, de vrijgevigheid van onze sponsoren én de gastvrijheid bij de rustpunten hebben ons een onvergetelijke dag bezorgd.’
Bekijk hieronder een aantal foto’s van de dag.































