
Filmhuis Putten van start met gevarieerd programma
6 september 2025 om 14:00 FilmPUTTEN Na een zwoele zomer presenteert Filmhuis Putten een gevarieerd en inspirerend najaarsprogramma. In september staan twee bijzondere films op het programma, elk met een geheel eigen sfeer en thema.
Op zondag 7 september om 15.00 uur volgt de charmante Britse komedie The Duke. De film, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, gaat over de 60-jarige taxichauffeur Kempton Bunton die in 1961 een schilderij van Goya steelt uit de National Gallery in Londen. Met onder meer Helen Mirren en Jim Broadbent. (alle leeftijden, 96 min).
Op vrijdag 12 september om 19.30 uur is The Room Next Door te zien. Pedro Almodóvar brengt een indringend en ontroerend drama over twee oude vriendinnen (gespeeld door Tilda Swinton en Julianne Moore), die elkaar terugvinden in de laatste fase van een ongeneeslijke ziekte. (12+, 110 min).
Naast deze titels komen er in de herfst nog veel meer films voorbij, waaronder The Salt Path, As It Is in Heaven en Quand Tu Seras Grand. Het programma biedt voor iedere filmliefhebber iets bijzonders, van ingetogen drama’s tot luchtige komedies. Filmhuis Putten nodigt alle liefhebbers uit om het volledige programma te ontdekken en te genieten van een sfeervol najaar vol unieke filmervaringen.












