
Uit grootmoeders tijd aflevering 1183: ‘Veel tips en informatie over eerdere foto’s’
19 augustus 2025 om 10:00 HistoriePUTTEN Gert Staal zoekt naar verhalen achter foto’s uit het verleden. Kunt u hem helpen?
Er waren verschillende meningen over wat WIOS betekende. De foto van de wandelgroep met die naam was te zien in aflevering 1181. Dhr. Termaat kon met zekerheid zeggen dat WIOS betekent: Wandelen Is Ons Streven. Bedankt daarvoor. Gerry van den Top kon me vertellen dat de tweede van links Rie Terborg is.
De vorige keer was er een foto te zien met een groepje mannen erop. Er werd gedacht dat het een Klaosjevaor schieten was, maar dat is niet zo. Het ging om de veranderingen van de schietbanen van een schietvereniging. Weet iemand de naam van deze vereniging?
Hier de namen van de mannen op de foto van links naar rechts: Dhr. Sterrenburg, Cees Does, Jan van Beek, de burgemeester Quarlus van Uffort, Willem kas, Gerrit Simon, Fröger. De tipgevers zijn: Mark Everts, Evert Kuiper, Dhr. Termaat en Ali Kroon - Rozendaal. Bedankt hiervoor.
Deze keer een man en een vrouw. Is het een echtpaar? Wie kan mij vertellen wie deze mensen zijn?
Tot de volgende keer en de groeten uut Telgt uut “De Hof van Minemeu” van: Gert Staal, Telgterweg 224 3853 NR, Ermelo, telefoon: 0341 - 563 - 863 of mailen naar: gertstaal@planet.nl.
Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws? Download de app.














