Ellen Meijboom neemt de donatie in ontvangst van Annette van Essen.
Ellen Meijboom neemt de donatie in ontvangst van Annette van Essen. Eigen foto

Lokaal initiatief buurtkastjes ontvangt cheque van supermarkt uit Putten: geven wat je kan missen en nemen uit kastje wat je nodig hebt

6 augustus 2024 om 18:00 Maatschappelijk

PUTTEN Het lokale initiatief buurtkastjes kreeg een donatie van 435 euro van de Jumbo uit Putten. Klanten van de winkel konden een lokaal initiatief opgeven waarvan zij vonden dat ze een donatie verdienden. Buurtkastjes was één van die initiatieven. De actie kreeg de naam ´Samen voor een betere buurt´.

Op de foto is te zien dat Annette van Essen de producten doneert aan Ellen Meijboom, de initiatiefnemer van buurtkastjes in Putten. Op de cheque staat dat het een donatie is van 435 euro. Een aantal jaren geleden startte Meijboom met buurtkastjes in Putten. Inmiddels zijn er bijna twintig kastjes te vinden.

GEVEN EN NEMEN

Puttenaren met een buurtkastje zetten zich in voor mensen die het minder breed hebben. Hierbij kunnen mensen geven wat ze kunnen missen en pakken wat ze nodig hebben. Annette van Essen van Jumbo Putten vertelt over de donatie: ,,Wij hebben producten gedoneerd als tandenborstels, jam, potgroenten en maandverband. Wij hopen zo een steentje bij te dragen aan het welzijn van de Puttenaren.”

Drie lokale initiatieven hebben een bedrag van in totaal 1000 euro ontvangen van de Jumbo. De drie lokale initiatieven zijn:

  • Buurtkastjes
  • Een uitje voor de bewoners van het Zorgerf
  • Een voetbalveldje voor de buurt
Mail de redactie
Meld een correctie

Kathy van Maaren
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie