
Alzheimer Trefpunt bijeenkomst met casemanager Elise de Boer: ‘Ik volg mensen met dementie en hun naaste op de voet’
10 oktober 2024 om 13:00 MaatschappelijkPUTTEN Er was een bijeenkomst in het Alzheimer Trefpunt op dinsdag 8 oktober. Hierbij waren ruim dertig gasten aanwezig. Elise de Boer was te gast en vertelde over haar werk als casemanager. Zij volgt mensen met dementie en hun naaste op de voet en kijkt met hen vooruit. Ze biedt een luisterend oor en weet de weg in het woud van professionele instellingen en organisaties in de regio. Daarnaast bemiddelt zij bij het regelen van eventueel vrijwillige hulp en helpt bij het maken van lastige keuzes.
Tenslotte vertelde Miranda Krol van Putten voor Elkaar enthousiast over haar werk als mantelzorgconsulent. Zij is regelmatig aanwezig in één van de inloophuizen, organiseert mantelzorgwandelingen en start in november met een gespreksgroep voor mantelzorgers. Meer informatie: www.puttenvoorelkaar.nl/advies/mantelzorg.
PRAKTISCHE TIPS
De volgende bijeenkomst van het Alzheimer Trefpunt is op 12 november om 19.30 uur, weer in De Aker. Henk Assenberg van Seniorweb komt dan vertellen hoe hulpmiddelen en ‘slimme oplossingen’ het leven thuis makkelijker kunnen maken en welke digitale mogelijkheden er zijn. Kortom, het wordt een avond met praktische tips. Het adres van De Aker is Fontanusplein 2, Putten.
IEDEREEN IS WELKOM
Esther Schipper is coördinator van het geheugensteunpunt. Zij geeft aan dat iedereen welkom is om eens langs te komen in één van de inloophuizen, de Molenstraat en Het Laakhuisje in Putten. Dit kan zonder aanmelden. Iedereen kan zo binnenlopen. Meer informatie hierover is te vinden via: https://puttenvoorelkaar.nl/diensten/geheugensteunpunt-putten.
Er kan ook contact gezocht worden met een casemanager in Putten. Meer informatie op de website van het Netwerk Dementie Noordwest-Veluwe. https://dementienoordwestveluwe.nl/casemanagers..













