
Vijf inzendingen zomerfotowedstrijd De Puttenaer: ‘Noorderlicht en een steenuil gluurt door het raam naar binnen’
10 september 2024 om 20:00 Mensen Zomerfotowedstrijd De PuttenaerPUTTEN Er kan niet meer ingestuurd worden voor de zomerfotowedstrijd van De Puttenaer, maar er liggen nog heel veel mooie foto’s te wachten om geplaatst te worden, dat zijn er de komende weken vijf per dag. Laat in de reacties weten welke foto het mooist is en maak het de redactie iets makkelijker om een keuze te maken! Dit zijn de foto’s van vandaag:
![]()
Deze foto is gemaakt op woensdag 7 augustus tijdens het hooien bij de fam. Blokhuis aan de Hogesteeg 29. Op de foto staan Chris Blokhuis, Job Propitius, Gerto Schipper en Jeroen de Koning. Op de achtergrond Wouter van de Hoek met de balenpers. - Jan Blokhuis
![]()
Landgoed Middachten De Steeg. - Steven Heetebrij
![]()
Het steenuiltje zit in de leilinde voor de boerderij en zit gezellig door het keukenraam naar binnen te gluren. - Els Van Ginkel
![]()
Samen mijn zusje het noorderlicht bekijken. Dichtbij het stoomgemaal van Putten. - Lisa Vermeer
![]()
Brug bij Millau Frankrijk. - Steven Heetebrij
Welke vind jij het mooist? Laat het weten in de reacties op Facebook!
Het is nog even afwachten tot er een winnaar gekozen kan worden, want lang niet alle foto’s hebben op de website gestaan. Benieuwd naar de prijzen? Die kun je zien via deze link.














