
De redactie van de Puttenaer zoekt mensen die willen terugblikken en vooruitkijken
31 december 2025 om 10:00 MensenPUTTEN Het jaar 2025 is bijna uit, de laatste uren tikken weg. Hoe was 2025 voor u?
Misschien een jaar vol eerste dingen. Een baby, een huis, een huwelijk of samenwonen. Of misschien zijn alle kinderen dit jaar uitgevlogen en breekt er een hele nieuwe fase aan.
Misschien was 2025 wel een jaar waarin knopen zijn doorgehakt, relaties verbroken. Hebt u een huis verkocht en bent u bezig met het plannen van een ommezwaai, in welke richting dan ook.
Nieuwjaar
Het jaar 2026 breekt aan, nog even en het is opnieuw de eerste van de eerste. Hebt u daar zin in of kijkt u er tegenop?
De redactie van de Puttenaer zoekt mensen die met ons willen terugblikken en vooruitkijken. Dat mag lang, dat kan ook kort. Mail naar deputtenaer@bdu.nl.















