
Koor Chantemble geeft Kerstconcert in Katholieke Kerk in Putten: ‘Avond die vrede en verbinding viert’
8 december 2024 om 13:00 MuziekPUTTEN Tijdens het kerstconcert van koor Chantemble zullen romantische melodieën en sfeervolle kerstklassiekers klinken in de Katholieke Kerk in Putten. Koor Chantemble, onder leiding van Kitty Lebbink, brengt een verrassend repertoire tijdens dit concert.
Het koor bestaat uit tien enthousiaste dames die nog maar kort samen zingen. Speciaal voor deze avond draagt dorpsdichter Henk Vaessen een kerstgedicht voor. Sopraan Rosa Ligtermoet, een aanstormend talent dat binnenkort afstudeert aan de opera-academie, brengt enkele geliefde kerstklassiekers ten gehore. Zij wordt begeleid door haar vader, Peter Ligtermoet, een virtuoos op de viool en piano. Het concert heeft als één van de hoogtepunten Dona Nobis Pacem. ,,Een avond die vrede en verbinding viert”, laat het koor weten.
DETAILS
Op 17 december begint de avond om 19.30 uur, met inloop vanaf 19.00 uur. De locatie van het concert is: Katholieke Kerk, Brinkstraat 85, Putten. Na afloop is er een ontmoeting in het Parkhotel tegenover Theater Stroud. De toegang is gratis, maar een vrijwillige donatie voor de kerk wordt op prijs gesteld. Een tip is om op tijd te komen, want vol is vol.














