
Taxatiemiddag in Hotel Mooi Veluwe in Putten; Arie Molendijk bekijkt bijbels, atlassen, geïllustreerde werken en reisboeken
11 oktober 2024 om 12:00 OverigPUTTEN Er vindt een taxatiemiddag plaats in hotel Mooi Veluwe in Putten op donderdag 24 oktober. Taxateur Arie Molendijk taxeert daar uw oude boeken zoals oude (staten)bijbels, atlassen, geïllustreerde werken en reisboeken, handschriften, oude brieven, foto’s, ansichtkaarten en prenten.
De taxateur werkt al jaren samen met de Vrije Universiteit, de Koninklijke Bibliotheek en andere bibliotheken. Regelmatig wordt hij gevraagd bibliotheken te taxeren voorafgaand aan een veiling. Molendijk: ,,De taxaties die ik verricht, zijn zo mogelijk gebaseerd op recente opbrengsten van vergelijkbaar materiaal op veilingen. De taxaties vinden alleen plaats op mijn taxatiedagen, dus niet via foto’s, telefoon of per e-mail.”
De kosten voor een taxatie zijn vijf euro voor één tot ongeveer tien boeken of seriewerken. De taxatiekosten van grotere collecties, die meer tijd in beslag nemen, variëren tot vijftig euro. ,,U krijgt altijd alle aandacht en uitleg. Een taxatierapport is zo nodig ook mogelijk, maar alleen voor waardevolle boeken met een waarde vanaf tweehonderd euro en tegen een van tevoren afgesproken tarief.”
Bezoekers zijn van harte welkom en worden ontvangen in het restaurant van Hotel Mooi Veluwe, Garderenseweg 154, op donderdag 24 oktober van 13.30 tot 16.00 uur. Vrije inloop zonder afspraak. Voor meer Informatie: www.molendijkboeken.nl.












