Afbeelding ter illustratie.
Afbeelding ter illustratie. Pixabay

Weerbureau: een wisselend beeld voor het weekend

13 december 2025 om 08:00 Overig

PUTTEN Het weekend kent grote verschillen in weerbeeld met Weeronline. Na een bewolkte start volgt er zaterdag snel een weersverbetering. De zon krijgt ruimte en er zijn sluierwolken. Bij weinig wind wordt het 10-11 graden. Zondag zijn er veel wolken en kan er in het noordwesten wat regen vallen. In het zuiden schijnt soms de zon. Het wordt opnieuw 10-11 graden, maar de matige tot vrij krachtige zuidenwind maakt het gevoelsmatig frisser.

Zaterdagochtend start met veel bewolking en plaatselijk valt er zelfs een beetje lichte regen. Spoedig maken de wolken vanuit het westen plaats voor zon. Er volgt een vrij zonnige zaterdagmiddag waarbij naast zonneschijn hooguit wat sluierwolken te zien zijn. Met 10-11 graden is het wel minder zacht dan aan het begin van de week, maar omdat er weinig wind staat is het heerlijk buitenweer. Zaterdagavond drijven er steeds meer sluierwolken over het land en kan er ook wat lage bewolking ontstaan.

Op zondag is het weer heel anders dan op zaterdag. De bewolking heeft de overhand en vooral in het noordwesten blijft het de hele dag grijs. In het zuiden en zuidoosten heeft de zon meer kansen om te schijnen. De temperatuur komt wat lager uit met maxima rond 8 graden. Bovendien staat er meer wind dan op zaterdag, waardoor het gevoelsmatig frisser zal aanvoelen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie