Afbeelding
C. Dunsbergen

Meer dan tweehonderd lichtjes van hoop tijdens de Lichtjestocht, loop jij ook gezellig mee?

24 oktober 2022 om 20:46 Overig Deel je nieuws

Aankomende zaterdag zullen ruim tweehonderd kinderen en volwassenen meelopen tijdens de Lampionnenoptocht in Putten. Dat belooft een mooi lichtjes spektakel te worden!  

Iedereen is uitgenodigd om zaterdag 29 oktober a.s. deel te nemen aan de Lampionnenoptocht. De organisatie heeft een route van ongeveer 4,5 kilometer uitgestippeld om zo samen de straten te verlichten van Putten en een teken van hoop te zijn, in het bijzonder voor de bewoners van de Schauw en Elim. Want zodra de route aankomt bij een van de woonzorgcentra zal Fanfarekorps Excelsior de muzikale begeleiding verzorgen en zullen er mooie liederen gezongen worden.

Lampionnen versieren

Je kunt savonds je eigen lampion meenemen of ‘smiddags, samen met je ouders, een lampion komen ophalen en versieren tussen 14:00-16:00 uur in De Aker. Het wordt een gezellige knutselmiddag waarbij je kunt luisteren naar een mooi verhaal, liedjes kunt oefenen voor savonds én natuurlijk een lampion kunt versieren.

Deelname is gratis, maar opgeven is gewenst zodat we voldoende lampionnen en materialen hebben voor elk kind.

Lichtjestocht

De Lampionnenoptocht begint om 18.00 uur bij De Aker op het Fontanusplein 2. De route is ook geschikt voor kinderwagens.

Kom je ook het Licht laten zien?  Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee! Iedereen is welkom. Loop je mee en/of kom je een lampion maken? Geef je dan nu op via https://andreaskerkputten.nl/lichtjestocht/!

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie