
Putten regelt tijdelijke kantine voor De Meeuwen
3 augustus 2026 om 15:00 PolitiekPUTTEN Korfbalvereniging De Meeuwen krijgt tijdens de bouw van de nieuwe binnensportaccommodatie een tijdelijk onderkomen. De huidige kantine wordt al in een vroeg stadium van de bouw gesloopt.
Wijnand Kooijmans
De nieuwe kantine wordt pas in een latere fase van het project gerealiseerd en opgeleverd. Om toch te zorgen dat sporters en bezoekers de mogelijkheid hebben om iets te nuttigen en dat toiletten beschikbaar zijn, wordt een tijdelijke voorziening met snackvoorziening neergezet. De korfbalvereniging neemt, net als bij de reguliere kantine, de exploitatie op zich.
De Stichting Binnensport Putten en Stichting Accommodatie De Meeuwen zijn formeel opdrachtgever voor de nieuwe binnensportvoorziening. Om als gemeente namens de stichtingen te kunnen en mogen tekenen, is een samenwerkingsovereenkomst met hen opgesteld. In de afgelopen tijd zijn veel voorbereidende werkzaamheden verricht. Direct na de zomervakantie wordt met de daadwerkelijke bouw begonnen.
Door de overeenkomst worden de stichtingen ontzorgd en is voor de vrijwilligers beter te overzien wat zij moeten doen en wat de gemeente namens hen doet. Tegelijkertijd is dat, ook qua uitvoerbaarheid vanuit het oogpunt van de projectleider, de beste werkwijze.
Voor Stichting Accommodatie De Meeuwen geldt specifiek dat zij nog een erfpachtrecht heeft op de grond waar de binnensportaccommodatie wordt gerealiseerd. Daarom is het van belang dat Stichting Accommodatie De Meeuwen bij de overeenkomst is betrokken.













