
Na ovenbrand bakt Bakkerij van Looijengoed weer eigen brood en introduceert nieuw broodmerk ‘Ons Breud’
4 januari 2024 om 14:09 WinkelsNIJKERK/PUTTEN Na de ovenbrand afgelopen september bakt Bakkerij van Looijengoed vanaf 8 januari weer zelf brood voor haar klanten in drie gloednieuwe ovens. ,,Wat fijn dat we weer kunnen bakken voor onze klanten!”, zegt bakker en eigenaar Vincent van Drie opgelucht.
De schrik was groot bij de bakkers van Bakkerij van Looijengoed toen in de nacht van 22 op 23 september brand uitbrak in één van de ovens. Naast de schrik zelf vond de bakker het enorm vervelend daags erna geen brood in de winkels te hebben liggen. ,,Dan stellen we toch mensen teleur”, aldus van Drie.
EIGEN RECEPT
Gelukkig heeft een collega bakker de bakkerij direct uit de brand geholpen door nog dezelfde nacht brood te leveren. ,,Er zijn natuurlijk ook andere bakkers die lekker brood kunnen bakken”, grapt Vincent. Maar elke bakker bakt toch het liefst zijn eigen brood volgens eigen recept. Daarom is de opluchting groot dat er weer zelf gebakken kan worden. Vincent: ,,De mouwen worden opgestroopt en we gaan er weer flink tegen aan. We gaan ervoor zorgen dat onze klanten elke dag het lekkerste brood kunnen kopen.”
HELE DAG VERS BROOD
De bakkerij heeft ook gelijk maar het besluit genomen dat bij Van Looijengoed vanaf februari de hele dag brood verkrijgbaar is, dus ook in de middag. ,,We introduceren dan een nieuw broodmerk ‘Ons Breud’ en bakken dan de hele dag door vers brood in de winkels”, aldus een enthousiaste Van Drie. ,,Ook het winkelpersoneel kijkt reikhalzend uit om weer brood uit eigen bakkerij op de plank te hebben liggen. Er zijn toch klanten geweest die hun eigen vertrouwde brood misten.”








