Agenda Putten voor Elkaar
21 april 2026 om 10:15Assertiviteitstraining Voor iedereen die beter voor zichzelf wil zorgen en zorgvuldig met anderen wil omgaan, start op dinsdagavond 19 mei een assertiviteitstraining, De training bestaat uit zes groepsbijeenkomsten. Aanmelden kan tot uiterlijk 6 mei via: info@puttenvoorelkaar.nl. Meer weten? Bel dan 0341-740051.
Kopje koffie op donderdagochtend Gezellig samen koffie drinken op donderdagochtend kan iedere donderdag van10.00 tot 11.30 uur. Waar: Stroud, Brinkstraat 91. We vragen een euro per kopje koffie/thee. Opgeven is niet nodig.
Veilig fietsen met Putten voor Elkaar Het dragen van een helm verkleint de kans op ernstig hersenletsel met 60% en op dodelijk letsel zelfs met ruim 70%. Een helm helpt alleen als deze goed past. Vanaf de dag van de fietshelm, 15 april, kunt u een fietshelm aanschaffen met vijfentwintig euro korting. Er zijn nu nog helmen beschikbaar, maar op is op.
U kunt terecht bij Bike Totaal Geurts, Ligtrink2Wielers, Giant Store BCE Bikes en Driewielfietskopen. Meer informatie? Kijk op puttenvoorelkaar.nl/doortrappen of haal de flyer op in Stroud.
Koffiekan op zaterdag 2 mei In ’t Hart van Putten aan de Molenweg 2 is er op zaterdag 2 mei van 10.00 tot 12.00 uur weer Koffiekan. Er is dit keer geen spreker, maar wel alle ruimte om gezellig bij te praten met andere Puttenaren. Van harte welkom bij de koffiekan!
Klussendienst De klussendienst voert kleine klusjes uit voor mensen die in Putten wonen, niet in staat zijn om klusjes of reparaties zelf uit te voeren en die niet veel geld te besteden hebben. Voldoet de klus aan deze voorwaarden? Neem dan op werkdagen tussen 8.30 en 12.00 uur contact op met de receptie van Putten voor Elkaar via 0341-740051. Een klus kost vijf euro per keer en als er materiaal gekocht moet worden is dit voor rekening van de klant. Op woensdag worden de klussen verdeeld onder de vrijwilligers en daarna nemen zij contact op voor een afspraak.
Atelier Brein Creatief bezig zijn is goed voor het brein. Bij Atelier Brein in Bureau de Ontsnapping aan de Brinkstraat 69 kunnen inwoners met beginnende geheugenproblemen hun creatieve kant laten zien en hun gedachten uitbeelden. Men hoeft niet creatief te zijn om deel te nemen. Atelier Brein is elke woensdagochtend geopend van 10.00 tot 12.00 uur. De kosten zijn vijf euro per keer. Deze zijn voor het materiaal en de koffie. Aanmelden kan via Putten voor Elkaar via 0341-740051, maar is niet nodig.
Vergeet mij niet lunch op maandag Om de week, in de even weken, organiseert Putten voor Elkaar een lunch voor inwoners met beginnende geheugenproblemen die behoefte hebben aan een goed gesprek en een lekkere lunch. De lunch is van 11.00 tot 13.00 uur in het zaaltje van de Katholieke kerk aan de Brinkstraat 87. De kosten bedragen drie euro per keer en opgeven kan tot en met de vrijdagochtend ervoor bij Putten voor Elkaar via 0341-740051.
Burennetwerk Putten Iets betekenen in uw eigen buurt? Meldt u dan aan bij het Burennetwerk en denk mee, signaleer en deel ideeën. Neem contact op met opbouwwerker Henriët via 06-59899600.
Sjoelclub - open voor nieuwe leden Op dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur is er sjoelclub in Stroud. Sjoelen is een gezellig en laagdrempelig spel waarbij je ook nog eens in beweging blijft. De club staat open voor nieuwe leden die het leuk vinden om samen te komen voor een ochtend ontspanning en plezier.
Aanmelden of meer informatie loopt via Putten voor Elkaar: 0341-740051.
Financieel Café Putten Voor mensen die in Putten wonen en wel wat hulp kunnen gebruiken bij hun administratie en/of financiën, zoals het aanvragen van toeslagen, een uitkering of het invullen van een formulier, is er het Financieel Café. Het Financieel Café is geopend op dinsdagavond van 18.00 tot 19.30 uur en op woensdagochtend van 09.30 tot 12.00 uur. Tijdens deze openingstijden is er een vrije inloop. Een afspraak maken is ook mogelijk door te bellen naar 0341-740051. Het Financieel Café wordt gerund door vrijwilligers. Om de week is er ook een medewerkster van de gemeente Putten op woensdagmorgen aanwezig voor raad en advies bij financiële vragen en problemen.
Uitleen hulpmiddelen Medipoint Putten voor Elkaar heeft aan de balie van Stroud een uitleenpunt voor hulpmiddelen van Medipoint zoals krukken, douchestoelen, bedklossen, rolstoelen en toiletverhogers. Het uitleenpunt is iedere werkdag open van 9.00 tot 11.00 uur en 13.30 tot 15.30 uur.
Diepvriesmaaltijden van Apetito Mensen die niet meer (elke dag) zelf kunnen koken kunnen via Putten voor Elkaar maaltijden van Apetito bestellen. De maaltijden worden elke maandag door dezelfde vrijwilligers persoonlijk thuisbezorgd. Deze service is ook voor mensen die tijdelijk niet zelf kunnen koken. Bel voor meer informatie of een intakegesprek: 0341-740051.
ook in putten
Inschrijven voor avondvierdaagse
De Puttense avondvierdaagse staat weer voor de deur. Dat betekent dat er van 2 tot en met 5 juni weer vier avonden gewandeld kan worden in Putten. Deelnemers kunnen kiezen voor een afstand van 5, 10 of 15 kilometer, alleen of in teamverband.
Meedoen aan dit sportieve evenement? Schrijf je dan in via de site: www.avondvierdaagse-putten.nl.