
Ermelose synchroonzwemster Elin derde bij minibeatwedstrijd, Puttense dames dit keer buiten de prijzen
2 december 2025 om 13:00 ZwemmenERMELO Tijdens de tweede minibeatwedstrijd van dit seizoen heeft de Ermelose Elin een derde plaats behaald in categorie 4. Voor haar team ZEW Ermelo kwamen nog vier andere deelneemsters in actie. Hanna uit Ermelo deed voor het eerst mee na het behalen van haar diploma in oktober. De Puttenaren Jenna, Marie-Louise en Carice (categorie 5) eindigden dit keer buiten de prijzen.
In Heerenveen voerden de zwemmers diverse vaste figuren uit, die door een vijfkoppige jury werden beoordeeld op technische precisie. De dames zwemmen allemaal in zwarte badpakken en witte badmutsen om de jury zo objectief mogelijk te laten beoordelen.
Op 30 januari geven zij een korte demonstratie tijdens het waterpolotoernooi voor groepen 6, 7 en 8 uit Putten en Ermelo. Aanmelden kan na de kerstvakantie via de website van ZEW–Triton. Kinderen die synchroonzwemmen willen uitproberen, kunnen zich opgeven voor een proeftraining in zwembad De Zanderij via info@zew-ermelo.nl.
















