
Aanrijding op Nijkerkerstraat (N798) in Putten
7 september 2026 om 17:29 OngevalPUTTEN Maandagmiddag rond 16.25 uur heeft een ongeval met letsel plaatsgevonden op de Nijkerkerstraat (N798) in Putten.
Meerdere hulpdiensten, waaronder politie, brandweer en ambulance kwamen ter plaatse.
![]()
Donkersgoed Multimedia
Een automobilist die vanuit de richting Putten reed, was door nog onbekende oorzaak op de verkeerde weghelft terechtgekomen. Daarbij werd een lantaarnpaal geraakt en uit de grond gereden.Bijzonder genoeg raakte de auto geen andere weggebruikers.
Ook fietsers en voetgangers op het naastgelegen fietspad bleven ongedeerd. Het ongeval vond plaats tijdens de avondspits.
Door de afsluiting van de A28 ter hoogte van Nijkerk is het momenteel extra druk op de omliggende wegen, waaronder de Nijkerkerstraat.
De bestuurder is door ambulancepersoneel gecontroleerd en uiteindelijk ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.
![]()
Donkersgoed Multimedia












