Knutselwerkjes bij de club
Knutselwerkjes bij de club Witte Tent Putten

Feestelijke week in de witte tent met als thema ‘Wonderlijk’: programma voor kinderen, tieners en volwassenen

14 augustus 2024 om 10:00 Activiteiten

PUTTEN Duizenden kinderen, tieners en volwassenen zijn hier in de afgelopen jaren geweest. Ook komende zomer staat de Witte Tent weer in de Groene Scheg van Putten. Van 14 tot en met 21 augustus zal dit evenement plaatsvinden en heeft dit jaar als thema ‘Wonderlijk’. De Witte Tent deelt het evangelie op een laagdrempelige en sfeervolle manier met een programma vol activiteiten voor jong en oud.

Waar eerdere jaren ook op andere locaties activiteiten werden gehouden is dit jaar de volledige focus op park de Groene Scheg. De feestelijke week begint op woensdag 14 augustus met een aftrap op de markt. 

PROGRAMMA KINDEREN

Tijdens de doordeweekse dagen worden er speciale programma’s georganiseerd voor kinderen. De kidsclub en tussenmaatjes brengen bijbelverhalen tot leven door middel van knutselwerk, spelletjes en zang. Op de website is het themalied ‘Het is zo wonderlijk’ alvast te oefenen, zodat kinderen gelijk mee kunnen meezingen. De middagen staan in het teken van spel en plezier met activiteiten zoals wondergames, een waterfeest, klusmiddagen en natuurlijk de vossenjacht. 


Poppenkast voor kinderen. - Witte Tent Putten

PEUTERMOMENT

Nieuw is dat er voor de allerkleinsten een speciaal peutermoment is op vrijdag en dinsdag. Een half uurtje een kort programma speciaal voor hen. Als ouder mag je hier bij blijven. En natuurlijk is er voor de kinderen de poppenkast aan het begin van de avond.

TIENERS

Tieners komen ook aan hun trekken met uitdagende activiteiten. Op donderdag 15 augustus kunnen ze deelnemen aan een spannende escapegame en op dinsdag 20 augustus staat een mini sportmarathon op het programma.

GEZIN

Voor het hele gezin zijn er ook diverse activiteiten. Woensdag begint met een gezellige bingo, en op zaterdag kunnen de sportievelingen van zestien plus zich uitleven tijdens een volleybaltoernooi. Verder kun je je laten schminken, staat er een springkussen en kun je meedoen met een puzzeltocht. Ook is er voldoende lekkers te kopen. De avonden worden afgesloten met dagafsluitingen en op zondag is er een zangdienst.

PODCAST

Een nieuwe toevoeging dit jaar zijn de dagelijkse podcasts, waarin diverse gasten hun wonderlijke verhalen delen. Elke dag verschijnt er een nieuwe aflevering online, te beluisteren via de website van de Witte Tent.

Voor meer informatie en het volledige programma kunnen geïnteresseerden terecht op de website en sociale kanalen Facebook en Twitter van de Witte Tent. Vrijwilligers zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden via de website. ,,Kom langs, doe mee en beleef een wonderlijke tijd in de Witte Tent Putten!”, schrijft de organisatie.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie