Herder Marion Derks van Stichting Schapedrift met de eerste lammetjes van schaapskudde Ermelo in 2024.
Herder Marion Derks van Stichting Schapedrift met de eerste lammetjes van schaapskudde Ermelo in 2024. Stichting Schapedrift

Herder Stichting Schapedrift verrast met geboorte eerste lammetjes bij Schaapskooi Ermelo: ‘Drie lammetjes en hun moeders maken het goed’

25 januari 2024 om 20:00 Dieren

ERMELO De inkt van de krant waarin we de lammertijd aankondigden was nog niet droog, of de eerste lammetjes bij de schaapskudde van Ermelo zijn geboren. Op woensdag 24 januari werden de herders ‘s ochtends verrast met een tweeling. 

’s Middags werd er, onder toeziend oog van publiek dat alles goed kon bekijken over de onderdeuren van de schaapskooi, nog een derde lammetje geboren. De drie lammetjes en hun moeders maken het heel goed, vertelt herder Marion Derks. Zij verwacht ongeveer 190 lammeren dit jaar. De pasgeboren lammetjes zijn tijdens openingstijden van het Bezoekerscentrum vanaf een afstandje te bewonderen. 

ADOPTEER EEN LAMMETJE

Ook dit jaar zijn de lammetjes weer (symbolisch) te adopteren. Hoe dat werkt, legt Silvia Noordman van de stichting uit. ,,Voor slechts twintig euro adopteer je al een lammetje en krijg je een leuk geboortepakketje mee naar huis. Je kunt meedoen aan de kleurwedstrijd waarmee je kans maakt op een unieke en exclusieve meet and greet-fotomoment met jouw lammetje. Door een lammetje te adopteren help je de schaapskudde in het dragen van de extra kosten die een lammertijd met zich meebrengt.”

Aanmelden voor het lammetjesadoptieplan kan via de website www.schapedrift.nl en in het Bezoekerscentrum van Stichting Schapedrift.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie