
Wethouder Sander van Nieuwenhuizen opent vrijdag tentoonstelling van Puttense vrijetijdskunstenaars in De Kunstkelder
23 november 2023 om 16:20 KunstPUTTEN Wethouder Sander van Nieuwenhuizen opent vrijdag 24 november om 20.00 uur een nieuwe tentoonstelling in De Kunstkelder. Aan de achterkant van het gemeentehuis worden werken van Puttense vrijetijdskunstenaars te vinden.
De Puttense kunstenaars die die in De Kunstkelder exposeren zijn Jacqueline Bakker (schilderijen), Gonda Bouw (keramiek), Madelon Buijs (schilderijen), Maarten van Delft (fotografie), Frederico de Groot (olie- en acrylverfschilderijen), Joke Jansen (diverse technieken), Jan Mastenbroek (houten beelden), Ada Roordink (beeldhouwwerk), Suze Termaat (textielwerken), Greet Weber (acrylverfschilderijen), Fenny Wilbrink (keramiek) en Marion Zwart (schilderijen).
Mindervaliden kunnen gebruik maken van de hoofdingang en de lift van het gemeentehuis. De Kunstkelder is op dinsdag, donderdag en vrijdag geopend van 14.00 uur tot 16.30 uur en op woensdag en zaterdag van 10.00 uur tot 12.30 uur. De expositie, die van vrijdag 24 november 2023 tot en met dinsdag 9 januari 2024 duurt, is niet te bezichtigen op kerstdagen en Nieuwjaarsdag. Meer informatie op www.kunstinputten.nl.











