Klein vrachtje hooi bij opa en dan mee op de wagen, echt zomer.
Klein vrachtje hooi bij opa en dan mee op de wagen, echt zomer. Margriet Van Veluw

Vijf inzendingen zomerfotowedstrijd De Puttenaer: ‘Prinsessen bij Paleis het Loo en hooi halen bij opa’

13 september 2024 om 19:00 Mensen Zomerfotowedstrijd De Puttenaer

PUTTEN Er kan niet meer ingestuurd worden voor de zomerfotowedstrijd van De Puttenaer, maar er liggen nog heel veel mooie foto’s te wachten om geplaatst te worden, dat zijn er de komende weken vijf per dag. Laat in de reacties weten welke foto het mooist is en maak het de redactie iets makkelijker om een keuze te maken! Dit zijn de foto’s van vandaag:


Amalia, Alexia en Ariane bij Paleis het Loo.. Of zijn het toch Sarah, Jedidjah en Hannah? - Johanneke Visser


Klein vrachtje hooi bij opa en dan mee op de wagen, echt zomer. - Margriet Van Veluw


Oost West thuis aan Veluwe aan zee is het opper best. - Bert Schreuder


Boaz, onze voetballer, houdt de zon hoog. Gemaakt in Kijkduin. - Johanneke Visser


Fietstochtje om het Lauwersmeer op 12 augustus. De foto is genomen tussen Ezumazijl en Oostmahorn. De koeien liggen er ultiem relaxt bij. Zo voelt een echte zomerdag! - Wim van de Koot

Welke vind jij het mooist? Laat het weten in de reacties op Facebook!

Het is nog even afwachten tot er een winnaar gekozen kan worden, want lang niet alle foto’s hebben op de website gestaan. Benieuwd naar de prijzen? Die kun je zien via deze link.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie