
Inzendingen zomerfotowedstrijd De Puttenaer 2025: ‘Zeldzaam moment waarop moeder bonte specht haar jong voert in’
20 juli 2025 om 16:00 MensenPUTTEN De zomerfotowedstrijd van De Puttenaer is van start gegaan en er zijn mooie prijzen te winnen. Stella de Wilde stuurde ook mooie foto’s in, die deze keer worden uitgelicht.
In de tuin van Stella de Wilde werd dit bijzondere tafereel vastgelegd; een moeder bonte specht die haar jong voert. Aan de pot pindakaas is duidelijk te zien dat vogels in deze tuin welkom zijn.

Ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van De Puttenaer? Gebruik dan deze link of gebruik de oranje button rechts bovenaan de homepage. In onderstaand artikel staan tips en voorwaarden voor deelname.














