De Lofstem bij de Vanenburg
De Lofstem bij de Vanenburg Melis Geurts

De Lofstem Putten - 70 jaar.

28 september 2025 om 17:41 Muziek Deel je nieuws

Ons koor, de Gemengde Zangvereniging “De Lofstem” werd op 30 september 1955 opgericht in de  buurtschap Steenenkamer te Putten. We zijn zeer dankbaar dat we dit jaar ons 70 jarig bestaan mogen vieren met een jubileumconcert op zaterdag 11 oktober a.s. in de Gereformeerde Kerk, Achterstraat 39 te Putten. Medewerking wordt verleent door het Christelijk Ensemble Parlando, Martien van der Zwan vleugel/orgel, Ds. Brendeke   opening, meditatief moment en sluiting, algehele leiding is in handen van Leander van der Steen.

Entreekaarten voor dit  jubileumconcert zijn verkrijgbaar bij de ingang van de kerk, maar u kunt  ook nu al kaarten bestellen (entree €5,= p.p.) bij  onze secretaris Gerie van de Mheen zodat u verzekerd bent van een plaatsje in de kerk.  gerievandemheen@solcon.nl . mobiel 06-10274636.  

Het concert begint om 19.30 uur en de kerkdeuren gaan om 19.00 uur open. Na afloop van het concert is er gelegenheid om het koor te feliciteren en te genieten van een drankje met wat lekkers.

Graag tot ziens  op 11 oktober!

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie