
Vijf inzendingen voor zomerfotowedstrijd 2025: de natuur in al haar glorie.
5 augustus 2025 om 16:15 Natuur en milieuPUTTEN Zonsondergangen, opkomsten, regenbogen en zelfs sneeuw en ijs. Overal laat de natuur haar schoonheid zien op verschillende manieren en bij wisselende temperaturen.
De zomerfoto’s komen binnen bij de redactie voor de fotowedstrijd van 2025. Vele fotografen zoeken de natuur als model voor de inzendingen. Logisch, vooral omdat de omgeving maakt dat een vakantie naar die bestemming wordt gepland.
Bovenaan het artikel staat een Franse zonsondergang waarbij de lucht volledig roze of oranje gekleurd is.
Joke van Steeg stuurde een foto in van een dubbele regenboog.
![]()
Prachtige dubbele regenboog gezien vanaf de Voorthuizerstraat. Na een middag werken op het zorgerf. Wat een zomerse verrassing! - Joke van Steeg
De zoon van Lydia Lidder toont de mooie kleuren van ijs.
![]()
Onze zoon tijdens het begeleiden van groepen in Zweden-Noorwegen. Zon. ijs en sneeuw, zomer en winter loopt daar nu nog door elkaar - Lydia Lidder
Ingrid van Beek stuurde een schermafbeelding van de haven van Enkhuizen, waar de weerspiegeling in het water goed te zien is.
![]()
Prachtige zonsondergang in de haven van Enkhuizen! - Ingrid van Beek
Tenslotte stuurde Jeanet van Potten een uitzicht over het Zwarte Woud op.
![]()
Een prachtig uitzicht op het Zwarte Woud in Duitsland. Er was een flinke klim nodig om hier te komen, maar dan heb je ook wat. - Jeanet van Potten
Ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd en bijvoorbeeld een fiets ter waarde van 1150 euro van Giant Store BCE Bikes winnen? Of een Ray Ban bril ter waarde van 150 euro? En wat te denken van een exclusieve borrelplank? Gebruik de button ‘Zomerfoto 2025’ rechtsboven op de homepage van De Puttenaer en win!![]()
De logo’s van de sponsoren van de zomerfotowedstrijd Putten 2025. - Eigen foto













