Door een seinstoring rijden er tussen Amersfoort Vathorst en Putten geen treinen.
Door een seinstoring rijden er tussen Amersfoort Vathorst en Putten geen treinen. Ingwer Kubiak

Geen treinen tussen Amersfoort Vathorst en Putten door seinstoring; oorzaak vermoedelijke sabotage

15 september 2026 om 11:03 Verkeer en vervoer

PUTTEN (ANP) Door een seinstoring rijden er dinsdagochtend tussen Amersfoort Vathorst en Putten geen treinen. Dit als gevolg van vermoedelijke sabotage. De NS meldt dat de storing in ieder geval tot 12.15 uur gaat duren. Daarbij wordt vermeld dat het exacte tijdstip van van herstel nog onzeker is. 

Op vijf plekken in Gelderland zijn materialen op het spoor gevonden. Naast Putten gaat het om Barneveld, Twello, Brummen en Lunteren, bevestigt een politiewoordvoerder na berichtgeving door Omroep Gelderland.

BUIZEN

ProRail meldde dinsdagochtend dat op meerdere plaatsen in Nederland buizen aan het spoor waren bevestigd. Het treinverkeer lag daardoor op diverse trajecten plat. 

De Landelijke Eenheid van de politie laat weten op verschillende plaatsen onderzoek te doen. Meer informatie zegt een woordvoerder nu nog niet te kunnen delen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie