V.l.n.r.: wethouder E.T. (Ewoud) 't Jong, wethouder J. (Jim) van den Hoorn, gemeentesecretaris F.E. (Ferdinand) Contant, burgemeester H.A. Lambooij, wethouder B. (Bertus) Cornelissen, wethouder P.A. (Sander) van Nieuwenhuizen
V.l.n.r.: wethouder E.T. (Ewoud) 't Jong, wethouder J. (Jim) van den Hoorn, gemeentesecretaris F.E. (Ferdinand) Contant, burgemeester H.A. Lambooij, wethouder B. (Bertus) Cornelissen, wethouder P.A. (Sander) van Nieuwenhuizen Fokko Everts

Verkeersbesluit college zorgt er mogelijk voor dat snelheid naar dertig kilometer gaat in buurtschap Koudhoorn in Putten

25 juli 2023 om 12:15 Verkeer en vervoer

PUTTEN Door het Puttense college van burgemeester en wethouders is het benodigde verkeersbesluit genomen om een maximum snelheid van dertig kilometer in te voeren in de kom van de buurtschap Koudhoorn. Daarmee wordt invulling gegeven aan een lang gekoesterde wens van de inwoners van dit gebied.

Tegen het besluit kan binnen de gestelde termijn nog wel bezwaar worden ingediend. Indieners van een bezwaar kunnen tevens een voorlopige voorziening aanvragen bij de rechtbank Gelderland.

Indien dit gebeurt en wordt toegewezen moet met de daadwerkelijke invoering van de snelheidsbeperking worden gewacht tot het definitieve proces rond het bezwaarschrift is afgerond.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie