Voorstelling Dierendag in het Sprookjesbos bij Dierenkliniek Putten.
Voorstelling Dierendag in het Sprookjesbos bij Dierenkliniek Putten. Dierenkliniek Puttem

Dierenkliniek Putten decor van sprookjesbos: dierendag gevierd met voorstelling vol fantasie en dierenliefde

1 oktober 2026 om 14:00 Dieren

PUTTEN Een groot aantal kinderen en hun (groot)ouders/begeleiders genoten woensdagmiddag van de bijzondere voorstelling ‘Dierendag in het sprookjesbos’ bij Dierenkliniek Putten. De gratis activiteit, speciaal georganiseerd in het kader van de Dierendag Verwenweek, zorgde voor een middag vol fantasie, dierenliefde en plezier.

De bezoekers werden meegenomen naar een betoverd sprookjesbos, waar kabouters, bosdieren en de eigenwijze draak Sjakie Drakie centraal stonden. Met veel enthousiasme volgden de kinderen het avontuur en leefden zij actief mee met de kleurrijke personages.

VERWENWEEK

Naast de voorstelling was er volop gelegenheid om de sfeer van de Dierendag Verwenweek te beleven. De kliniek was feestelijk aangekleed en bezoekers konden genieten van een gezellige ontvangst. Voor de viervoetige bezoekers staat er tot en met 4 oktober een ware snackbar klaar. Hier kan elk dier iets lekkers uitzoeken.

Volgens Dierenkliniek Putten, initiatiefnemer en organisator van het evenement, was het doel om diereneigenaren en hun kinderen op een laagdrempelige en leuke manier samen te brengen. ,,We vinden het belangrijk om niet alleen zorg te bieden aan dieren, maar ook verbinding te creëren met de mensen die voor hen zorgen. Deze voorstelling was daar een mooi voorbeeld van.”

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie