
Uit Grootmoeders Tijd Aflevering 1210
22 augustus 2026 om 17:00 HistoriePUTTEN In aflevering 1208 was een foto te zien met vier vrouwen. Van de twee middelste vrouwen is nog altijd niet bekend wie zij zijn. Wie kan helpen om ook deze namen te achterhalen?
De vorige keer stond een foto centraal waarop vier mannen aan een tafeltje zitten. Inmiddels is bekend dat de foto uit juni 1919 komt en dat de tweede man van rechts Willem van de Poll is. Hij was een zoon van Hendrik van de Poll en Dirkje Adams en trouwde met Klara de Leen. De namen van de andere drie mannen zijn nog onbekend. Wie weet wie zij zijn?
Deze keer is er een trouwfoto. Wie zijn het bruidspaar? Ook over deze foto ontbreekt nog alle informatie. Wie de personen herkent of meer over de foto weet, wordt van harte uitgenodigd te reageren. Reacties zijn welkom bij Gert Staal via de mail: gertstaal@planet.nl.













