
Inzendingen zomerfotowedstrijd De Puttenaer 2025; gezellig onderonsje en dubbele regenbogen
26 juli 2025 om 16:00 Natuur en milieuPUTTEN Nu de zomervakantie in volle gang is, blijven de foto’s voor de zomerfotowedstrijd van De Puttenaer binnenstromen. Blijf dat vooral doen, want er zijn mooie prijzen te winnen!
De foto met de roze gloed waarop een dobberende zwaan te zien is, werd ingestuurd door Tinka Meiling. ,,Avondrood op camping strandparc Nulde, moeder zwaan is lekker aan het dobberen”, staat er bij de zomerfoto.
ONDERONSJE
,,In onze achtertuin hebben kikker en konijn even een gezellig onderonsje”, laat Wander van Donkersgoed weten bij deze foto. Wat zouden ze bespreken?
![]()
REGENBOGEN
Op twee verschillende inzendingen van Wim Nijboer en Gijsbert Van den Brink stond een dubbele regenboog vanuit een andere hoek. Op beide is de dubbele kleurenboog goed te zien.
![]()
Ging maandagavond even tussen de buien door wandelen en zag buiten op straat komend deze prachtige dubbele regenboog met een lichter hart op ons doodlopend stukje Mennestraat. - Wim Nijboer
![]()
De schitterende regenboog die de meeste van ons maandagavond boven ons dorp wel hebben gezien. Het spel van licht en donker creëert hier extra diepte in lange Bilderdijkstraat. - Gijsbert Van den Brink
Ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van De Puttenaer? Gebruik dan deze link of gebruik de oranje button rechts bovenaan de homepage. In onderstaand artikel staan tips en voorwaarden voor deelname.















