Puzzel voor het schoolschaaktoernooi
Puzzel voor het schoolschaaktoernooi NVT

Schaakclinics meer dan vol!

19 februari 2023 om 21:44 Sport Deel je nieuws

Vooruitlopend op het schoolschaaktoernooi van woensdag 22 februari organiseert PSV DoDO weer schaakclinics voor geïnteresseerde kinderen.

Over belangstelling heeft de vereniging niet te klagen, met ruim 40 kinderen moest er zelfs op enig moment nee verkocht worden. De twee beschikbare zalen waren meer dan vol.

Schaken leren is net als piano spelen of korfballen of wat dan ook vooral een kwestie van trainen. Trainen is niet altijd even leuk maar bij schaken kun je veel trainen door spelletjes te spelen. Dat gaat dan niet altijd om volledige partijen maar ook om kleinere problemen.

Een opwarmertje in het plaatje hieronder. Een van degenen die tijdens het schoolschaaktoernooi kan laten zien hoe je met zo min mogelijk dame zetten het paard kunt slaan wint een prijs.

Ook het schoolschaaktoernooi kent al een behoorlijk aantal inschrijvers, ongetwijfeld wordt het weer een gezellige schaakchaos waar herdersmatten, illegale zetten, verrassende ontdekkingen een veel schaakplezier naast elkaar bestaan. Iedereen die het wil meemaken is woensdagmiddag 22-2 in Stroud van harte welkom.

Uiteraard gaat de interne bij PSV DoDO ook door.

Uitslagen afgelopen week

Reinier den Boer – Nerius Jankowskis 0-1

Diederik van Donk – Erik van Breukelen 1-0

Arie van Peet – Erik van Cappellen 0-1

Peter Teune – Jan Bakker 1-0

Rob van Meurs – Elma van den Berg 1-0

Robert Jan Wolf – Henriette Norbruis 0-1

Joop Eggermont – Arien 0-1

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie