
Meiden van OMS Putten pakken volleybaltitel na sterk seizoen
4 mei 2026 om 13:27 Volleybal Deel je nieuwsPUTTEN De meiden van OMS Putten MC1 zijn kampioen geworden in het volleybal. Na een sterk seizoen vol knappe overwinningen eindigde het Puttense team bovenaan in de competitie. Een prachtige prestatie, zeker omdat het tot het einde spannend bleef.
Sterk seizoen met veel overtuigende zeges
De Puttense meiden speelden in de tweede helft van het seizoen 10 wedstrijden en pakten daarin 43 punten. Daarmee bleven ze nummer twee VVH JC1 voor, dat uitkwam op 38 punten.
OMS won dit seizoen opvallend vaak ruim. Zo waren er meerdere duidelijke zeges met 4-0, onder meer tegen Udeo MC1, N.V.C. MC3, Zeewolde MC2 en Zeewolde MC1. Ook de belangrijke wedstrijd tegen concurrent VVH JC1 werd in Putten gewonnen, met 3-1.
De laatste wedstrijden waren spannend. OMS verloor nog wel twee keer met 3-2, maar had in de weken daarvoor al genoeg punten verzameld om bovenaan te blijven staan. En dus was het kampioenschap binnen.
Ook goed te volgen als je geen volleybal kent
Volleybal lijkt soms lastig als je de sport niet volgt, maar het idee is eigenlijk best simpel. Een wedstrijd bestaat uit meerdere sets. Wie een set wint, verdient punten voor de ranglijst. Daardoor telt niet alleen winst of verlies, maar ook hoe je speelt in de losse sets.
Dat maakt het extra spannend. Zelfs als je een wedstrijd nipt verliest, kun je toch nog belangrijke punten meenemen. En juist daarin was OMS dit seizoen sterk: veel sets winnen, weinig weggeven en op de beslissende momenten toeslaan.
Kampioen door hard werken en groeien
Dit kampioenschap kwam niet uit de lucht vallen. Ook in de eerste helft van het seizoen draaide het team al goed mee. In de tweede helft viel alles echt op zijn plek. De ploeg groeide zichtbaar, pakte veel sets en liet in meerdere wedstrijden zien dat het de sterkste was.
Dat zie je ook terug in de cijfers. OMS maakte veel punten en kreeg er relatief weinig tegen. Dan ben je niet toevallig kampioen, maar gewoon de beste ploeg van de competitie.
Volleybal in Putten is leuk!
Dit kampioenschap is niet alleen mooi voor de speelsters zelf, maar ook voor de hele vereniging. Het laat zien dat er bij OMS Putten met plezier, inzet en teamgevoel iets moois groeit. En dat maakt het een prachtige reclame voor volleybal in Putten.
Want volleybal is veel meer dan alleen een bal over een net slaan. Het is een sport van samenwerken, snel schakelen, elkaar helpen en samen knokken voor elk punt. Juist dat maakt het leuk om naar te kijken én om zelf te doen.
Voor kinderen en jongeren in Putten die nog twijfelen over een sport, laat dit team mooi zien hoe leuk volleybal kan zijn. Je doet het echt samen, je leert snel bij en elke wedstrijd is anders. Bij OMS mogen nieuwe spelers en speelsters bovendien eerst een paar keer gratis meetrainen.
Interesse? Mail dan naar: info@oms-putten.nl













